Zpravodajství z Formule 1

Diskuze o formulových sériích (F1, GP2, F3, ...)

Moderátoři: Easy, Icie, RIK

Jaké byste chtěli zpravodajství z F1?

Anketa končí za stř 02. dub 2008 15:38:17

Úvodní článek s přehledem a všechny tiskové zprávy týmů plus tiskové konference?
7
87%
Úvodní článek je zbytečný, jen tiskovky a konference
0
Žádná hlasování
Jen tiskovky
0
Žádná hlasování
Raději kratší články s výběrem nejzajímavějšího, nepotřebuji vědět nudné tiskovky všech týmů
1
12%
Chci to jinak - napíšu pod článek, jak si to představuji
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 8

Re: Zpravodajství z Formule 1

Odeslatod JHvP v stř 19. bře 2008 22:42:46

RIK píše:JHvP: No sepsat vsechno ve CT je take casove nerealne, takze bychom to psali uz driv zatimco by sis to do te doby prectl uz na jinem webu ... to je trosku kontraproduktivni, navic by do te doby nebyl cas psat dalsi veci :)

OK, na tuto mou připomínku zapomeň :)

RIK píše:Dale si nikdo nevyjadril k prepisu tiskovych konferenci ... to je vubec nejvetsi pakarna a hodne by me zajimalo, jestli to ctete a jestli to chcete mit ... My pozname jenom kolik lidi si to otevrelo ... a ta cisla jsou pekna, nicmene kolik lidi si to opravdu precetlo nevime ...

Já to četl, byť jsem některé otázky přeskočil.
JHvP

Odeslatod RIK v stř 19. bře 2008 22:45:53

Cetl ... OK, ale je to neco co chces cist pravidelne, nebo neco bez ceho by ses obesel ... ? :)
RIK

Odeslatod JHvP v stř 19. bře 2008 23:00:11

RIK píše:Cetl ... OK, ale je to neco co chces cist pravidelne, nebo neco bez ceho by ses obesel ... ? :)

Upřímě řečeno, vůbec na tom netrvám. Když se to objeví, rád si to přečtu, ale rozhodně to u mě nemá nejvyšší prioritu.
JHvP

Odeslatod Radek v pát 21. bře 2008 10:28:40

RIK píše:Vy nam davate :)))

Radek: No Ty chces Ferrari, Williams, McLaren, nekoho jineho muze zajimat Red Bull, BMW a Honda ... to by se asi dost blbe vybiralo.

Veverka: Ten jeden clanek je prave to super top tema nahore, kde jsou odkazy na vsechno co se deje.

Kazdopadne pokracujte v pripominkach, je to pro nas opravdu podnetne ...

To je sice pravda ale myslím že týmy co nemají šanci na výhru zase tolik lidí zajímat nebudou jako ty top týmy které ji mají.

Pokud jde o ty tiskovky ty jsem nikdy celé nečetl a nikdy číst nebudu. To o čem se tady bavíme je prostě tolik informací že kdybych je měl projít všechny tak nebudu dělat celý den nic jiného než jen číst jeden článek za druhým. A navíc stejně se tam nic moc důležitého nedozvím protože většina zpráv které jsou od oficiálních zdrojů je na jedno brdo nebo to jsou řeči stylu že jsme tam kde chceme být a v dalším závodě očekáváme že se probojujeme do 2 části kvalifikace a v závodě se pak ještě probojujeme o několik pozic dopředu a možná získáme nějaké body pokud zaváhá nějaký vůz před námi. A u top týmů to zase je že sem přijely vyhrát a bla bla bla.

Myslím že by jste raději měli komentovat to důležité co se ve F1 událo než ztrácet čas s tiskovkami kde se člověk nic nového pod sluncem nedozví. Když tiskovky tak jen o výjmečných událostech ve F1 jako byla loni špionážní aférka atp. To by mě určitě zajímalo.

Věnujte se raději jiným věcem než jsou detailní výpisy z tiskovek např. vaše zhodnocení VC Australie bylo poměrně zajímavé.
Radek

Odeslatod cedan v pát 21. bře 2008 21:05:15

RIK píše:Variotek: My planujeme (ne hned, prosim, neotacejte se na tomhle prohlaseni za mesic) pripravit kompletni vysledky vsech rocniku ... tudiz se pak budes moci podivat nejen na minuly rok, ale na kterykoli.

Tohle by bylo super!!!!Klidně i za dva jen když budu moct mít ty samé infa a stistiky jako komentátoři na TV!!!
cedan

Odeslatod Variotek v pát 21. bře 2008 21:29:43

cedan píše: Tohle by bylo super!!!!Klidně i za dva jen když budu moct mít ty samé infa a stistiky jako komentátoři na TV!!!

No hlavně si ty statistiky a infa dobře zapamatovat.. :-)
Se zubní protézou se nevěnujte orálnímu sexu ve stavu beztíže.
Variotek

Odeslatod cedan v sob 22. bře 2008 22:50:19

No to jo ale pokud Tě F1 baví určitě si zapamatuješ pro co jsi sem vlastně přišel a navíc by to mělo být tady na stálo a aktualizované :-P
cedan

Odeslatod tRISk v sob 05. dub 2008 21:15:54

mozna, ze jsem mimo, ale jak mam hlasovat?.. :) ja osobne bych byl pro co nejvice informaci a pak nejakej vycuc, kde by se pak na jednotlivy tiskovky odkazovalo :) (aby si clovek mohl udelat vlatsni obrazek z receneho).. ale to je mozna moc prace, takze jsem spise pro vycucy.. nejak nemam moc silu cist to vsechno :)
tRISk

Odeslatod Evilda v úte 08. dub 2008 19:02:27

tRISk píše:mozna, ze jsem mimo, ale jak mam hlasovat?.. :)

Anketa byla již uzavřena, nicméně na příspěvky pod ní je samozřejmě brán zřetel
Evilda

Předchozí

Zpět na Formule