Vstupenky, ubytování, cesta - zkušenosti

Diskuze o formulových sériích (F1, GP2, F3, ...)

Moderátoři: Easy, Icie, RIK

Vstupenky, ubytování, cesta - zkušenosti

Odeslatod fujtajblik v ned 09. led 2011 13:54:35

Pevně jsem se rozhodl (stejně jako loni a předloni :-) ), že se letos konečně podívám na nějaký závod přímo na okruhu. Protože finanční možnosti jsou víc než omezené, uvítám rady a zkušenosti. Kde a kdy koupit levně vstupenky, kam (ty přírodní tribuny většinou v pláncích chybí) aby bylo něco vidět, kde a za kolik kempovat atd. Případně se tu dá domluvit, kdo kam pojede.
fujtajblik

Re: Vstupenky, ubytování, cesta - zkušenosti

Odeslatod Jura v úte 15. úno 2011 2:21:57

Vidím že se to tu zkušenostma jenom hemží :-D
Kam to má být ? Nejlevnější bude určitě Maďarsko, kde se dá celý pobyt pořídit za cenu trochu inteligentnější vstupenky na západoevropský závod, otázka je jestli autobusový zajezd kamsi na slunkem rozpečený, rozšmatlaný trávnik stojí za to .. Když si člověk připlatí za nějakou tribunu, pokud možno krytou, v Monaku, Spa nebo Monze, bude zážitek určitě lepší. Ale, co mě osobně nebaví, je dělat sardinku v tlačenicích na takových akcích běžných.
Takže mi z toho vychází využít Turecko, než ho zruší. Ceny vstupenek oproti exponovaným evropským závodům poloviční, je to sice dál, ale zato zajímavá destinace a taky to je asi nejpovedenější Tilkodrom. Lidí bych řekl že tam bývá akorát, není to bez atmosféry a ani asi nebude třeba hrát si na buldozer.
Jura

Re: Vstupenky, ubytování, cesta - zkušenosti

Odeslatod fujtajblik v úte 15. bře 2011 11:02:01

Ano, doslova nestačím ty příspěvky číst :-/
No u mě je rozhodující cena. Do Maďarska bych jel asi autem, spal pod stanem, mě to vůbec nevadí (spíš naopak). Jistě, že bych se nejraději podíval do Monaka nebo Spa na tribunu, ale jsem nízkorozpočtová organizace :-D .
fujtajblik

Zpět na Formule