Připomínky k webu - chyby

Dotazy a připomínky k chodu serveru...

Moderátoři: RIK, Evilda

Re: Připomínky k webu - chyby

Odeslatod tom1100 v úte 08. dub 2008 10:01:57

Měl bych ještě jednu věcnou, opět k mým oblíbeným tlačítkům předchozí/následující : pokud mám najetu stránku Motocykly - všechny články, tak mě tlačítko předchozí hodí na předchozí ( podle mě sice následující, ale to je jedno ) článek, ale ze stejné rubriky ( motoGp, sbk, 250...). článek z jiné rubriky je tímto přeskočen...Nešlo by to udělat tak, aby se zobrazil předchozí článek bez rozdílu rubrik ? Když mám najety Motocykly - všechny články, tak je logické, že už to nepotřebuji a nechci filtrovat, zajímají mě všechny kategorie - rubriky...
Anebo to zjednodušit úplně - zrušit kategorie - rubriky jako 250, 125, sbk...Asi nebude nikdo, kdo sleduje jen a pouze rubriku 125 ccm, takže všechny motorky by mohly být v jedné rubrice, bez dalšího dělení...tohle mi přijde asi nejschůdnější...T
tom1100

Odeslatod milda v stř 09. dub 2008 5:52:10

Rušit kategorie bychom určitě nechtěli, nicméně se pokusíme listování vyřešit tak, aby byli spokojeni jak lidé, co chtějí číst vše o motorkách, tak ti, co chtějí jen jednu ze sérií.
Něco Vám nefunguje? Obraťte se na mě (forum@motorelax.cz)
milda
Administrátor

Odeslatod tom1100 v čtv 10. dub 2008 7:44:26

Každopádně děkuji, že následující článek už je předchozí a naopak.. :-) ...já myslím, že takhle je to víc logické...
Nicméně myšlenky na zrušení kategorií v rubrice Motocykly bych se nevzdával...je mi jasné, že na první pohled to vypadá jako krok zpět pro nezájem, ale fakticky se přece nic nezmění...
tom1100

Odeslatod Jura v úte 20. kvě 2008 22:23:10

Hlásím že mám menší problém s odečítáním přečtených příspěvků v diskuzi, respektive i když diskuzi k článku rozkliknu, v přehledu pod nadpisem mi zustanou všechny příspěvky označené jako nepřečtené :-/
Jura

Odeslatod Variotek v stř 21. kvě 2008 17:08:29

Jura píše:Hlásím že mám menší problém s odečítáním přečtených příspěvků v diskuzi, respektive i když diskuzi k článku rozkliknu, v přehledu pod nadpisem mi zustanou všechny příspěvky označené jako nepřečtené :-/

Musíš si vymazat cookies z pc ;-)
Se zubní protézou se nevěnujte orálnímu sexu ve stavu beztíže.
Variotek

Odeslatod Jura v stř 21. kvě 2008 19:49:08

Variotek píše:Musíš si vymazat cookies z pc ;-)

Dík, ne že bych věděl co to je, ale smazal sem to a šlape to (ok)
Jura

Odeslatod Leiny v pon 07. črc 2008 15:16:44

Já mám stejný problém s přečtenýma příspěvkama a jelikož nejsem takový technik jako vy, mohli byste mě to trochu lépe vysvětlit..co dělat a nedělat :-) ??
Leiny

Odeslatod Variotek v pát 18. črc 2008 18:15:42

Leiny píše:Já mám stejný problém s přečtenýma příspěvkama a jelikož nejsem takový technik jako vy, mohli byste mě to trochu lépe vysvětlit..co dělat a nedělat :-) ??

Musíš dát nahoře na liště Nástroje, klikni na Vymazat důvěrná data, a zaškrtni Cookies, ostatní nezaškrtávej a dej vymazat ;-)
Se zubní protézou se nevěnujte orálnímu sexu ve stavu beztíže.
Variotek

Odeslatod fujtajblik v čtv 11. bře 2010 11:36:31

Ahoj, už týden pozoruju výpadky, zejména v dopoledních hodinách bývají stránky často delší dobu nedostupné. Teď se to ještě snese, ale od zítřka začíná sezóna :'-(
fujtajblik

Odeslatod fujtajblik v pát 12. bře 2010 11:43:42

Upravuju včerejší příspěvek - stránky jsou většinou nedostupné, jen občas se na ně dá dostat :'-( :'-(
fujtajblik

Odeslatod milda v stř 17. bře 2010 1:00:13

fujtajblik píše:Upravuju včerejší příspěvek - stránky jsou většinou nedostupné, jen občas se na ně dá dostat :'-( :'-(

Zaměříme se na to, bohužel to záleží ne tak úplně na nás, ale na našem poskytovateli.
milda
Administrátor

Odeslatod Kiedis v stř 07. dub 2010 10:45:37

Opět se mi nezobrazují diskuze pod články na hlavní stránce, musím se k nim proklikávat přes článek. Tohle už jsem jednou řešila a vím, že nám chvilku trvalo, než jsme přišli, jak na to, tak jsem si říkala, že by bylo fajn dát postup sem, ať se pokaždý nemusím ptát jak blbec. :-D (Btw, zkoušela jsem změnit prohlížeč - momentálně jsem na IE - ale liška mi absolutně nereaguje na přihlašování. :-o )
Kiedis

Odeslatod milda v ned 23. kvě 2010 11:23:52

Kiedis píše:Opět se mi nezobrazují diskuze pod články na hlavní stránce, musím se k nim proklikávat přes článek. Tohle už jsem jednou řešila a vím, že nám chvilku trvalo, než jsme přišli, jak na to, tak jsem si říkala, že by bylo fajn dát postup sem, ať se pokaždý nemusím ptát jak blbec. :-D (Btw, zkoušela jsem změnit prohlížeč - momentálně jsem na IE - ale liška mi absolutně nereaguje na přihlašování. :-o )

Ahoj, liška (tedy Panda (Firefox)) by měla fungovat stejně dobře (nebo špatně ;-)) jako ostatní prohlížeče. Pokud blbnou přečtené/nepřečtené komentáře je nutné smazat cookies pro doménu "motorelax.cz" a "www.motorelax.cz". Omlouváme se za způsobené potíže. (angel)
milda
Administrátor

Odeslatod Kiedis v stř 26. kvě 2010 17:26:09

Ha, tak jsem se odpovědi přece jen dočkala. :-D No co má Firefox za problém skutečně nevím, na IE se mi jde přihlásit naprosto normálně, ale jakmile na Firefoxu vyplním uživatelské jméno a heslo a dám "přihlásit", tak se zkrátka nic nestane (ani že by se začala načítat stránka nebo tak, zkrátka nic, ticho po pěšině). Já musím mít vždycky něco extra. :-D
Kiedis

Předchozí

Zpět na Chod serveru / podpora